BTR SYSTEMS BOLT

Kód: BO.S.K-701640/91 BO.S.K-900540/91 BO.S.K-602040/91 BO.S.K-801740/91 Zvolte variantu
Neohodnoceno
Značka: BTR System
295 Kč / ks 244 Kč bez DPH
Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Zvolte variantu
BTR color
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Střešní krytina z přírodního kameniva BOLT navazuje na bitumenovou střešní krytinu, avšak její konstrukce a tvar v kombinaci s pevností oceli potažené na obou stranách směsí hliníku a zinku způsobuje větší odolnost vůči povětrnostním podmínkám a ohni. BOLT je k dispozici v různých barvách, od tmavě černého Onyxu až po různé barvy země.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Krytina s kamenivem BOLT je imitací bitumenové krytiny, ale její struktura a tvar v kombinaci s pevností oceli potažené aluzinkem na obou stranách má za následek vysokou odolnost proti povětrnostním vlivům a ohni. Bolt je k dispozici v různých barvách, od sytě černé Onyx až po různé zemité tóny.
Nevídaný tvar, přitahující pozornost téměř magnetickou silou... Bolt je kompozice, která zaujme a zbystří smysly a odhalí plnost svých tvarů, jen když se na ni podíváte zblízka. Tento jedinečný, poutavý design je obrovskou výhodou kamenných střech Bolt, které jsou elegantním zakončením domu. Na výběr jsou hned 4 barvy: černá, šedá, hnědá a zelená, které lze úspěšně sladit s různými odstíny fasády nebo okenních rámů. Kouzlo této krytině dodává i hrubá zrnitost kameniva, díky které má výraznou a poutavou strukturu.
A přestože síla profilu Bolt spočívá právě v designovém výrazu, neznamená to žádné kompromisy ve prospěch kvality. Tento produkt, propracovaný v každém detailu, se skládá z několika vrstev, díky nimž je odolný vůči povětrnostním vlivům. Účinně tlumí zvuk dešťových kapek nebo krup narážejících na krytinu a také zabraňuje přehřívání podkroví v horkých letních dnech.
To ovšem neznamená, že Bolt bude fungovat pouze v případě neobvyklé či dokonce - avantgardní architektury. Krytina je dokonalým doplňkem klasického tvaru a evokuje elegantní střechu.

Technické parametry
Celková šířka ~ 1357 mm
Šířka skutečného krytí 1282 mm
Tloušťka oceli + 150AZ min. 0,42 mm
Výška stupně - skoku tašky 20 mm
Hmotnost listu ~ 3 kg
Hloubka profilu 21 mm
Délka stupně - Modul 370 mm
Délka listu 425 mm
Počet modulů na m2 2,11 ks/m2
1 paleta=300ks=142,18m2

* Technologie tisku neumožňuje přesnou reprodukci barevných nátěrů, proto jsou zobrazeny barvy pouze pro ilustraci a mohou se lišit od skutečných barev.

Barvy vzorků podléhají výrobním tolerancím a mohou se mírně lišit od materiálu dodaného na staveniště.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: