Věrnostní program

Členem našeho věrnostního slevového programu Svět klempíře se stanete obyčejnou registrací na našem webu. Registrací získáváte automaticky 5% slevu od prvního nákupu. S registrací získáváte řadu výhod, které Vám přinesou opravdu výhodné nákupy na celý sortiment nabízených klempířských potřeb. Slevy 5% - 12% dle výše objednávek, další navýšení těchto slev prostřednictvím slevových poukazů a praktické dárky k objednávkám v rámci časově omezených akcí. O všech těchto výhodách a akcích Vás vždy informujeme prostřednictvím emailů.

UPOZORNĚNÍ

Po provedené registraci je nutné zadat v pravé části našeho eshopu přihlašovací jméno a heslo a tím se přihlásíte do eshopu jako řádně zaregistrovaný návštěvník a ceny v eshopu se Vám automaticky přepočítají dle Vaší aktuální slevy. Bez přihlášení nelze uplatňovat nárok na slevu! Hodnota Vaší objednávky bude na věrnostní účet Svět klempířů připsána po 14 pracovních dnech. O připsání částky na Váš věrnostní účet budete informováni emailem.

 

  1. Úvod

Zákaznický SVĚT KLEMPÍŘŮ je věrnostní program pro zákazníky internetového obchodu www.svetklempiru.cz společnosti Blachotrapez spol. s r.o., jehož účelem je poskytování nadstandardních výhod stálým zákazníkům a zkvalitňování služeb na základě udaných údajů. Předpokladem pro vstup je realizace platné registrace  www.svetklempiru.cz a splnění podmínek, které jsou upřesněny níže.

 

  1. Výhody vyplývající z členství v SVĚT KLEMPÍŘŮ

2.a. Člen Svět klempířů po splnění podmínek (viz. bod 3.1.) získá při nákupu na internetovém obchodu www.svetklempiru.cz  slevu ve výši 5 – 12%. Slevové limity v bodu 2.b. jsou uvedeny pouze pro členy SVĚT KLEMPÍŘŮ. Výhody a slevy získané členstvím v SVĚT KLEMPÍŘŮ platí jen pro nákupy realizované v internetovém obchodě. V kamenné maloobchodní prodejně platí jiný věrnostní program a není možné tyto slevy na prodejně uplatňovat!

2.b.   Slevové limity

Finanční částky, uváděné u jednotlivých slev, jsou dány součtem všech objednávek konkrétního člena SVĚT KLEMPÍŘŮ realizovaných od 1.12.2022. Každému řádně zaregistrovanému zákazníkovi se budou částky za jeho objednávky sčítat na jeho účet a po dosažení další postupové hranice mu bude v následující objednávce navýšen slevový věrnostní rabat na odpovídající hodnotu (viz níže).

 1) Nový zákazník - 5% sleva

Registrací získáváte automaticky 5% slevu od prvního nákupu. Po dosažení celkové útraty 50 000 Kč a více se zákazník automaticky přesouvá do 8% slevy, která mu bude započítána již při následující objednávce! Načítání celkové útraty není časově omezeno.

2) Top zákazník - 8% sleva

Sleva ve výši 8% platí při celkové útratě 50 001 Kč až 100 000 Kč. Po dosažení celkové útraty 100 000Kč a více se zákazník automaticky přesouvá do 10% slevy, která mu bude započítána již při následující objednávce! Načítání celkové útraty není časově omezeno.

3)  Exclusive zákazník - 10% sleva

Sleva ve výši 10% platí při celkové útratě 100 001 Kč až 150 000 Kč. Po dosažení celkové útraty 150 000Kč a více se zákazník automaticky přesouvá do 12% slevy, která mu bude započítána již při následující objednávce! Načítání celkové útraty není časově omezeno.

4) VIP zákazník - 12% sleva 

Sleva ve výši 12% platí při celkové útratě nad 150 001 Kč. Tato sleva bude zákazníkovi započítána již při následující objednávce! Načítání celkové útraty není časově omezeno.

 

Hodnota předchozího nákupu je připisována na věrnostní účet do 14 pracovních dnů od realizace (odeslání) objednávky. Celková suma realizovaných objednávek se zobrazuje ihned po přihlášení.

2.c. Pokud si bude časový rozdíl mezi dvěma následujícími objednávkami větší, než 12 měsíců, bude výše dosaženého slevového bonusu automaticky nastavena na výchozí 5% slevovou hranici bez ohledu na výši předchozí objednávky!

2.d. Odpovídající slevy se projeví změnou cen celého sortimentu po řádném přihlášení člena Svět klempířů na eshopu www.svetklempiru.cz 

2.e. Do celkového stavu zákaznického účtu budou započítány pouze převzaté a zaplacené objednávky. Odpovídající částka bude na účet zákazníka připsána až po převedení finanční částky na účet společnosti Blachotrapez spol. s r.o.. V případě odstoupení od kupní smlouvy a následném vrácení objednávky, bude z konta zákazníka odečtena odpovídající finanční částka, která bude odpovídat hodnotě zrušené nebo vrácené objednávky nebo její části.

2.f. Člen SVĚT KLEMPÍŘŮ má automaticky nárok na další cenové zvýhodnění v rámci speciálních akcí, pořádaných společností Blachotrapez spol. s r.o. na internetovém obchodě  www.svetklempiru.cz  O těchto akcích bude informován prostřednictvím informačních emailů nebo přímo na www.svetklempiru.cz

 

  1. Členství v SVĚT KLEMPÍŘŮ

3.1. Podmínky přijetí do SVĚT KLEMPÍŘŮ

3.1.a. Členem SVĚT KLEMPÍŘŮ se může stát osoba, která souhlasí s podmínkami zařazení do Svět klempířů a vyplní pravdivě povinné údaje při registraci na www.svetklempiru.cz , souhlasí s obchodními podmínkami a souhlasí se zasíláním informačních emailů o akcích SVĚT KLEMPÍŘŮ (maximálně 2x za měsíc).

3.1.b. Členem SVĚT KLEMPÍŘŮ se stává zákazník na základě svobodné vůle, která je vyjádřena zaregistrováním na internetovém obchodu www.svetklempiru.cz a potvrzením souhlasu s obchodními podmínkami.

3.1.c. Při objednávce prostřednictvím e-shopu se členem SVĚT KLEMPÍŘŮ automaticky stává každý zákazník, který splní podmínky pro přijetí. Pokud si zákazník e-shopu nepřeje z jakéhokoli důvodu být zařazen do Svět klempířů, tuto vůli vyjádří písemnou nebo elektronickou formou adresovanou na kontaktní adresu uvedenou v bodě 6. nebo realizuje nákup na www.svetklempiru.cz bez registrace.

3.2. Vyřazení z SVĚT KLEMPÍŘŮ 

3.2.a. Člen SVĚT KLEMPÍŘŮ může své členství kdykoli zrušit. Pro odvolání souhlasu se členstvím je nutné písemnou nebo elektronickou formou zažádat o zrušení členství. Žádost adresujte na kontaktní adresu uvedenou v bodě 6.

3.2.b. Společnost Blachotrapez spol. s r.o. si vyhrazuje právo zrušení členství v SVĚT KLEMPÍŘŮ každému, kdo poruší podmínky členství.

3.3. Povinnosti člena vyplývající ze členství v Svět klempířů 

3.3.a.  Člen Svět klempířů se zavazuje neprodleně informovat o změně povinných údajů, uvedených v registraci uskutečněné prostřednictvím e-shopu www.svetklempiru.cz. Změnu údajů je možno realizovat, písemnou nebo elektronickou formou adresovanou na kontaktní adresu uvedenou v bodě 6. Při změně údajů je nutné uvést Zákaznické číslo nebo email registrace a jeden z identifikačních údajů zákazníka (jméno, příjmení, fakturační adresu...).

3.4. Povinnosti a práva společnosti Blachotrapez spol. s r.o. vyplývající z členství v Svět klempířů

3.4.a. Společnost Blachotrapez spol. s r.o. si vyhrazuje právo na jednostrannou změnu podmínek členství v SVĚT KLEMPÍŘŮ bez předchozího upozornění.

3.4.b. Při nesplnění některého z předchozích bodů má společnost Blachotrapez spol. s r.o. právo odmítnout členské výhody člena SVĚT KLEMPÍŘŮ.

 

  1. Všeobecné podmínky a ochrana osobních údajů

4.a. Osobní údaje jsou zpracovávány v souladu s platnými zákony České republiky a nařízeními Evropské unie zejména pak s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. 4. 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů). Veškeré informace o zpracování osobních údajů si můžete prohlédnout zde.

4.b. Společnost Blachotrapez spol. s r.o. si vyhrazuje možnost v případě neaktuálních či nepřesných údajů vyřadit člena z SVĚT KLEMPÍŘŮ, neboť je povinna na základě § 5 odst. 1 písm. c) zákona 101/2000 Sb. taková data zlikvidovat.

 

  1. Na co ne/lze uplatnit věrnostní slevu

Věrnostní slevy lze uplatnit na všechny produkty na e-shopu, které na detailu produktu nemají uvedenou větu "Na tento produkt se nevztahuje věrnostní sleva". Mohou to být produkty konkrétní značky, nebo produkty, které jsou již zlevněné. Věrnostní sleva se obecně nevztahuje na tento sortiment:

Značky: Milwaukee, DeWAULT, Makita a sortiment Blachotrapez

Zboží označené červeným štítkem: Výprodej, Sleva

 

  1. Kontaktní adresa

Blachotrapez spol. s r.o.

Svět klempíře - e-shop

Šmolovy 254, 580 01 Havlíčkův Brod

Infolinka:

Tel.: +420 771 258 660

Email: info@svetklempire.cz
Web: www.svetklempire.cz

 

  1. Závěrečná ustanovení

Tyto podmínky platí od 1. prosince  2022. Společnost Blachotrapez spol. s r.o. se rozumí Blachotrapez spol. s r.o. se sídlem Šmolovy 254, 580 01 Havlíčkův Brod, zapsána v Obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Hradci Králové, oddíl C, vložka 33110.