BTR SYSTEMS MISTRAL

Kód: MI.S.K-701640/91 MI.S.K-900540/91 MI.S.K-801740/91 MI.S.K-800440/91 MI.S.K-300940/91 Zvolte variantu
Neohodnoceno
Značka: BTR System
292 Kč / ks 241 Kč bez DPH
Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Zvolte variantu
BTR color
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Střešní krytina s přírodním kamenivem Mistral byla vytvořena s cílem dodat střešní konstrukci jedinečný středomořský vzhled, dodatečnou funkčnost a odolnost vůči místním povětrnostním podmínkám. I když Mistral připomíná klasickou keramickou tašku, je mnohem lehčí než klasická keramická taška, což z něj činí skvělou náhradu při výměně střešní krytiny.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nízké sklony střech, široké převislé okapy a těžké červené a cihlové tašky jsou prvky, které udržují domov vzdušný a chladný při vysokých teplotách a dodnes jsou běžným architektonickým prvkem v Evropě a Středomoří.
Střešní krytina s kamenným posypem MISTRAL byla vytvořena, aby střeše dodala jedinečný středomořský vzhled a navíc nabízí funkčnost a odolnost vůči povětrnostním podmínkám.
Svým tvarem a názvem odkazuje na zvlněnou hladinu moře pohybující se horkým středomořským větrem. Jasná pravidelnost této krytiny z ní dělá perfektní završení domu u budov pravidelného klasického tvaru, zejména v barvě Jaspis. Kompozice, která spojuje rysy dobré architektury, odkazuje k tradici a je svěžím vzduchem. Mistral je profil s nadčasovým charakterem.
MISTRAL je vyroben z vysoce kvalitních materiálů s ocelovým jádrem chráněným oboustranně aluzinkovou antikorozní ochranou a povrchovou úpravou s kamenným posypem dostupným v široké škále barev.

Technické parametry
Celková šířka ~1323 mm
Šířka skutečného krytí 1269 mm
Tloušťka oceli + 150AZ min. 0,42 mm
Výška stupně - skoku tašky 20 mm
Hmotnost listu ~3 kg
Hloubka profilu 29 mm
Délka modulu 370 mm
Délka plechu 425 mm
Počet modulů na m2 2,13 ks/m2
1 paleta=300ks=140,84m2

Technologie tisku neumožňuje přesnou reprodukci barevných nátěrů, proto jsou zobrazeny barvy pouze pro ilustraci a mohou se lišit od skutečných barev. Barvy vzorků podléhají výrobním tolerancím a mohou se mírně lišit od materiálu dodaného na staveniště.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: