Tesařské vruty WKCP-8x100 50 ks

Kód: WKCP-8X100/91
Novinka
Neohodnoceno
Značka: BLACHOTRAPEZ
183 Kč / bal 151 Kč bez DPH
Na objednávku

Tesařské vruty WKCP-8x100 50 ks

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tesařské vruty od renomované firmy Wkręt-met s hlubokou drážkou TORX pro spojování dřevěných konstrukcí a jiných prvků: např. DTD desky, překližka, dřevo, MDF desky, OSB desky.

Nejdůležitější vlastnosti produktu a výhody:

  • Hlava podložky s TX drážkou - zvětšuje přítlačnou plochu zajišťuje vysokou pevnost v tahu. Drážka TX zaručuje optimální přenos točivého momentu.
  • Vysoký točivý moment – umožňuje šroubování bez vrtání, dokonce i do tvrdých druhů dřeva.
  • Řezné zářezy - speciální zářezy na závitu prořezávají vlákna struktury dřeva při šroubování.
  • Speciální čepel - usnadňuje začátek šroubování a zabraňuje třepení dřeva.
  • Voskový nátěr - díky speciálnímu voskovému nátěru aplikovanému během výrobního procesu se výrazně snížil šroubovací moment. Díky tomu je instalace rychlejší, jednodušší a snižuje se spotřeba energie, což je důležité zejména u akumulátorového nářadí.

TECHNICKÉ SPECIFIKACE:
Rozměr vrutu (Lw x dw) - 8,0 x 100mm
Průměr vrutu (dw) - 8mm
Délka vrutu (Lw) - 100mm
Pracovní délka závitu (Lg) - 50mm
Průměr hlavy (Dw) - 21mm
Tloušťka ochranného povlaku [µm] - 8
Materiál – galvanicky pozinkovaná nízkouhlíková ocel
Typ drážky vrutu - TX-40

UPOZORNĚNÍ!

Šrouby byly vyrobeny v souladu s normou PN-EN 14592–2008. Tato evropská norma specifikuje požadavky a zkušební metody na materiály, geometrii, pevnost, tuhost a trvanlivost (tj. ochranu proti korozi) spojovacích prvků používaných v nosných dřevěných konstrukcích.

 WKCP konstrukční vruty Klimas Wkręt-met - TALÍŘOVÁ HLAVA S HLAVICÍ TXTALÍŘOVÁ HLAVA S HLAVICÍ TX Zvyšuje tlakový povrch a zajišťuje vysoký výdrž proti vytáhnutí.

 
WKCP konstrukční vruty Klimas Wkręt-met - VELKÝ TOČIVÝ MOMENTVELKÝ TOČIVÝ MOMENT Dává možnost zašroubování šroubů bez vrtání, a to i v tvrdém dřevu.
 
WKCP konstrukční vruty Klimas Wkręt-met - ROZVÍRAJÍCÍ DRÁŽKAROZVÍRAJÍCÍ DRÁŽKA Zmenšuje moment síly nezbytné ke šroubování skrze rozšíření otvoru v upevňovaném prvku.
 
WKCP konstrukční vruty Klimas Wkręt-met - FRÉZUJÍCÍ KONCOVKAFRÉZUJÍCÍ KONCOVKA Speciální tvar frézující koncovky snižuje o 20% odpor při šroubování, což prodlužuje životnost baterií a samotného nářadí.
 
WKCP konstrukční vruty Klimas Wkręt-met - DVOJITÝ ZÁVITDVOJITÝ ZÁVIT Další závity na špičce usnadňují šroubování - umožňují rychlejší „zachycení“ dřeva s menším tlakem.
 
WKCP konstrukční vruty Klimas Wkręt-met - ŘEZACÍ DRÁŽKYŘEZACÍ DRÁŽKY Speciální řezací drážky na závitu přetínají vlákna struktury dřeva po dobu šroubování.
 
WKCP konstrukční vruty Klimas Wkręt-met - VOSKOVÝ POVLAKVOSKOVÝ POVLAK Díky speciálnímu voskovému povlaku nanesenému během výrobního procesu se značně zmenšil točivý moment. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: