Malco TurboShear CM nástavec na řezání vlnitého a trapéz plechu

Kód: TSCMEV
Neohodnoceno
Značka: MALCO
5 118 Kč / ks 4 230 Kč bez DPH
Na objednávku

Tyto nasazovací nůžky fungují lépe a rychleji než ruční nůžky na kovové střešní krytiny. Malco TSCM umožňuje snadné příčné řezy, rychlé podélné řezy a přesné kruhové a čtvercové výstupní řezy. Vlnité plechové střešní krytiny a běžné plechové střešní panely s trapézovým (krabicovým) vzorem lze snadno řezat pomocí TSCM.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Řezání vlnité plechové střešní krytiny je snazší s Malco TurboShear TSCM. Tyto nasazovací nůžky fungují lépe a rychleji než ruční nůžky na kovové střešní krytiny. Malco TSCM umožňuje snadné příčné řezy, rychlé podélné řezy a přesné kruhové a čtvercové výstupní řezy. Vlnité plechové střešní krytiny a běžné plechové střešní panely s trapézovým (krabicovým) vzorem lze snadno řezat pomocí TSCM.

Podlouhlé ostří jsou vyrobeny s kompaktními čelistmi, které vytvářejí strmé 75° přesazení, takže vrták je při zahájení řezu držen v téměř vertikálním přístupu. Protože tyto odsazené břity sledují stoupající úhel vlnitého nebo lichoběžníkového profilu, rukojeť vrtačky nebo aku vrtačka má vůli, aby se přirozeně sklopila dolů a stále čistila povrch střešního panelu. Tato řezačka vlnitých střech pracuje při vysokých nebo nízkých rychlostech pro kontrolu, kterou potřebujete, abyste sledovali přesné linie řezu. Odolné ozubení a robustní čepele z tvrzené uhlíkové oceli spolu nabízejí dlouhou životnost při řezání plechu tloušťky 0,31 – 0,61 mm střešních panelu. Možnost bočního nastavení nožů zajišťuje, že optimální řezný výkon a manévrovatelnost mohou být zachovány po celou dobu životnosti nožů.

Elegantní, lehká stříhací hlava z hliníkového odlitku a kompaktní lisovaná polymerová patentovaná vrtací svorka umožňují maximální přenositelnost a snadnost. Teleskopická vrtací svorka se přizpůsobí délce i šířce oblíbených velikostí vrtáků, včetně rázových utahováků s menším tělem. Upevňovací svěrka nabízí volitelné rozpěrky pro velká pouzdra motoru pro lepší přizpůsobení nástroje vrtačce. Upínací objímka umožňuje otáčení střihací hlavy o 360° pro optimální vůli nástroje při navigaci v profilech nebo pro usnadnění snadného toku materiálu.

  • Pracuje rychleji a přitom poskytuje vysoce kvalitní řez ve srovnání s ručními nůžkami při řezání vlnitého kovu.
  • Snadné příčné řezy do vlnité plechové střešní krytiny a trapézových krabicových profilů.
  • Hodí se pro síťovou nebo akumulátorovou vrtačku, kterou již vlastníte.
  • Podlouhlé, kompaktní břity umožňují vrtání držet ve strmém přesazení, takže rukojeť/baterie odděluje panel.
  • Čepele s dlouhou životností jsou snadno vyměnitelné.

Doplňkové parametry

Kategorie: MALCO
Hmotnost: 1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: