Malco Nůžky na plech Max2000, Levý střih, Pelikán

Kód: M2006EV
Novinka
Neohodnoceno
Značka: MALCO
1 743 Kč / ks 1 440 Kč bez DPH
Skladem

Malco nůžky na plech Max2000® Pelikan - Levý střih - jsou profesionální nástroj nezbytný pro správné provádění pokrývačských prací. Nůžky s VÝJIMEČNÝMI provozními parametry a dokonale profilovanou rukojetí. Díky nové rukojeti a převodům páky, se nůžky řady MAX2000 od MALCO staly jedničkou na americkém trhu a určitě se stanou i jedničkou ve vaší brašně s nářadím.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nůžky Malco Max2000 jsou vyráběny v USA a jsou k dispozici v levém, pravém a kombinovaném řezu.

Tyto nůžky jsou vybaveny ergonomickými rukojeťmi ve stylu Euro. Texturované, jednobarevné, lisované termoplastické rukojeti a zarážky prstů doplňují úzký otvor rukojeti, aby se vešly do velkých i malých rukou. Oboustranná západka rukojeti ovládaná palcem a vyměnitelná tlačná pružina doplňují tento uživatelsky přívětivý design.

Všechny nůžky Malco Max2000 se vyznačují vynikajícími kalenými ostřími čepele pro "maximální" životnost řezu. Nýtované složené spojení hlavy k rukojeti znásobuje ruční páku používanou uživatelem. Spojení nikdy nebude chrastit ani se uvolňovat! A snadno nastavitelný otočný šroub s nylonovou pojistnou maticí bezpečně drží nastavení.

Standardní levá, pravá a kombinovaná řezná ramena mají široce otevřené čelisti se zoubkovaným spodním ostřím pro rychlé kontrolované řezy do vrstvených kovů a švů. Přesně broušené hroty nožů řežou i do stísněných prostorů a lícují se stěnami pod úhlem 90°.

RYSY
Vynikající životnost řezné hrany.
Převody znásobují pákový efekt ruky uživatele.
Nastavitelný otočný šroub.
Rukojeti padnou do velkých i malých rukou.

Kapacity
Hliník 1,57 mm
Měď 1,37 mm
Pozinkovaná ocel 1,37 mm
Měkká ocel 1,22 mm
Nerez 1 mm

Doplňkové parametry

Kategorie: MALCO
Hmotnost: 0.454 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: