Malco Krimpovací kleště 90 na svody, 5 břitů

Kód: C6REV
Neohodnoceno
Značka: MALCO
2 198 Kč / ks 1 817 Kč bez DPH
Skladem

Krimpovací kleště Malco C6R využijete v práci nad hlavou nebo ve stísněných pracovních prostorech, ke zmenšení trubky a kulatého kovového potrubí a vytvoření samčího připojení pro spojování dílů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Odsazené rukojeti udržují ruce mimo pracovní překážky, jako jsou trámy a zároveň podporují správnou orientaci rukou pro uchopení. Pět čepelí tohoto všestranného ručního nářadí vytváří 41 mm dlouhé, mělké, dvojité krimpování, které zajišťuje těsně přiléhající a nepropustné spojení. Spojení je také více samonosné během instalace. Zarážka zavírání rukojeti udržuje konzistentní profil krimpování. Tvrzená celoocelová konstrukce a nikl-chromová povrchová úprava zajišťují dlouhou životnost.

Krimpovací kleště Malco C6R jsou také vybaveny ergonomickou technologií RedLine Handle. Navržené otevírání rukojeti doplňuje přirozený silový zdvih ruky každého uživatele a maximalizuje výkonnou mechanickou výhodu 7:1 složeného pákového spojení hlavy k rukojeti. Pohodlné tvary rukojeti, protiskluzová vložka rukojeti, pružinové ovládání rukojeti a západka rukojeti ovládaná palcem, zajišťují přirozené uchycení a pocit pro pohodlné ovládání jednou rukou při práci.

FUNKCE
Snadno pracujte nad hlavou nebo v těsných prostorech pro zmenšení konců kulatého potrubí.
Vytváří těsně přiléhající, samonosnější krimpovaný spoj.
Složená páka vytváří mechanickou výhodu 7:1.
Ergonomické rukojeti Redline vás neunaví.

Kapacity:
Hliník 0,90 mm
Měď 0,58 mm
Nerezová ocel 0,46 mm
Pozinkovaná ocel 20,71 mm
Měkká ocel 0,61 mm

Doplňkové parametry

Kategorie: MALCO
Hmotnost: 0.454 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: