DAKEA střešní okno Good 78x98 M4A

Kód: DAKEA KAV M4A B900/91
Neohodnoceno
Značka: DAKEA
6 573 Kč / ks 5 432 Kč bez DPH
Na objednávku

DAKEA střešní okno Good 78x98 M4A

Detailní informace

Detailní popis produktu

-Nová okna Dakea Good s širším rámem jsou solidní řešení zajišťující dlouhou životnost a komfort používání po celé roky.
-V oknech Dakea Good se již používá také širší dřevěný rám. Pevná dřevěná konstrukce a tvrzené vnější sklo zajišťují dlouhou životnost a bezpečnost používání. Okna jsou energeticky úsporné - s příznivým součinitelem prostupu tepla - Uw 1,3 W / m2K - v novém zasklení jsou použity dvě nízkoemisní vrstvy, které v zimě odrážejí teplo do interiéru, což snižuje náklady na energii a zvyšuje komfort uživatelů.
-Při kvalitě střešních oken Dakea Good nepřipouštíme žádné kompromisy a proto se dodává s další vrstvou laku a tvrzeným vnějším sklem pro větší trvanlivost a komfort používání.
-Tento výrobek je navržen a vyroben s využitím moderní technologie a podle nejvyšších standardů kvality. Střešní okna Dakea Good se mohou montovat do všech střešních krytin se sklonem střechy od 15 do 90 stupňů. Správné namontování vyžaduje použití originálního lemování Dakea.
-Konstrukce: široký rám, laminované borovicové dřevo 100% ze severských lesů s certifikátem FSC, ošetřené proti hmyzu a plísním, dvojitá vrstva akrylového laku.
-Vetranie 2 pasivní větrací pozice přes rukojeť, okenní křídlo větrané v zavřené pozici, až do 5 200 mm2 odpovídající oblasti, proudění vzduchu až do 35 m3 / hod (při 10 Pa).
-Parametry skla: bezpečnostní sklo, tvrzené vnější sklo, až o 10% větší viditelná velikost výplně.
-Provozní funkce 2 těsnění: v rozích svařované těsnění, svařované těsnění oplechování, středový otočný závěs, zastaví se v jakékoliv pozici.
-Na okna Dakea Good je poskytována 20letá záruka.

 ZASKLENÍ:
verze 9
konstrukce 4-16-4H
Tloušťka zasklení 24 mm
plyn Argon
Ug (W / m2 K) 1.0
Propustnost sluneční energie 0.55

OKNO:
Uw (W / m2 K) 1.3
voděodolnost E1350
Propustnost vzduchu Třída 4
Odolnost vůči zatížení větrem Třída C4 *
Redukce hluku RW (dB) 32 (-1, -5)

* Technologie tisku neumožňuje přesnou reprodukci barevných nátěrů, proto jsou zobrazené barvy pouze pro ilustraci a mohou se lišit od skutečných barev.

Barvy vzorků podléhají výrobním tolerancím a mohou se mírně lišit od materiálu dodaného na staveniště.

Doplňkové parametry

Kategorie: OKNA A SVĚTLÍKY
Hmotnost: 26.775 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: