BTR SYSTEMS THUNDER

Kód: TH.S.K-701640/91 TH.S.K-900540/91 TH.S.K-602040/91 TH.S.K-801740/91 Zvolte variantu
Neohodnoceno
Značka: BTR System
280 Kč / ks 231 Kč bez DPH
Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Zvolte variantu
BTR color
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Vycházejíce vstříc moderním architektonickým trendům vyrábíme Thunder ve čtyřech  barách. THUNDER spojuje ocel s posypem z kameniva. Charakterizuje se velmi vysokou odolností ke změnám tvaru způsobeným krupobitím. Dodatečnou výhodou je skutečnost, že posyp z kameniva velmi dobře tlumí zvuky deště, což ocení především uživatelé užitých podkroví.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Unikátní střechy z dřevěných šindelů jsou spojeny především s horskou krajinou. Vysoké výrobní náklady u tradičního pokrytí a nedostatečná odolnost dřeva vůči vnějším faktorům však přispěly k tomu, že se na trhu objevilo mnoho alternativ. Proto jsme v reakci na potřeby zákazníků hledajících nová, ekologická řešení jedinečného charakteru představili modulární střešní panel pokrytý přírodním kamenivem – Thunder. Profil imitující tradiční dřevěný šindel pokrytý kamenným posypem.
Jde o výrobek, který svou kvalitou, spolehlivostí, odolností a designem osloví náročné zákazníky a v kombinaci s dřevěnou konstrukcí vytváří designovou harmonii.
Jeho použití zajišťuje odolnost střechy vůči extrémním povětrnostním podmínkám v době rychlých klimatických změn. Sliby jsou potvrzeny 60letou zárukou.
Střešní krytina Thunder je mnohem lehčí než keramické tašky, takže je může úspěšně nahradit i na starších střechách. Jednoduchá montáž a spojovací systém zaručují dokonalou těsnost střechy - bez rizika zatékání střechy.

Technické parametry:
Celková šířka ~ 1216 mm
Šířka skutečného krytí - 1160 mm
Tloušťka oceli + 150AZ - 0,42 mm
Výška stupně - skoku tašky - 38 mm
Hloubka profilu - 11 mm
Délka modulu - 380 mm
Délka plechu - 430 mm
Na m2 - 2,27 ks/m2
1 paleta=300ks=132,16m2


Technologie tisku neumožňuje přesnou reprodukci barevných nátěrů, proto jsou zobrazeny barvy pouze pro ilustraci a mohou se lišit od skutečných barev. Barvy vzorků podléhají výrobním tolerancím a mohou se mírně lišit od materiálu dodaného na staveniště.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: