BTR SYSTEMS BLIZZARD

Kód: BL.S.K-701640/91 BL.S.K-900540/91 BL.S.K-801740/91 BL.S.K-800440/91 BL.S.K-300940/91 Zvolte variantu
Neohodnoceno
Značka: BTR System
262 Kč / ks 217 Kč bez DPH
Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Zvolte variantu
BTR color
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Blizzard je výsledkem práce odborníků a pokrývačů. Je to spolehlivá střešní krytina, která ochrání váš domov po celá léta. Osvědčená kvalita a spolehlivost v souladu s přírodou a v reakci na její požadavky. Výrobek má nejdelší písemnou záruku dostupnou na trhu 60 let.
Jedinečný vzhled střešní krytiny s přírodním kamenivem zajišťuje jedinečná forma s dvojitým protlačováním. Tato forma střešní krytiny je reakcí na aktuální architektonické trendy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Spolehlivá střešní krytina, která ochrání váš domov na mnoho let. Osvědčená kvalita a spolehlivost v souladu s přírodou a v reakci na její požadavky. Produkt s nejdelší písemnou zárukou dostupnou na trhu a to až 60 let .
Jedinečný vzhled krytiny s kamenným posypem zajišťuje unikátní forma s dvojitým ražením, která je reakcí na současné architektonické trendy.
BLIZZARD je stylová, přímočará forma s dvojitým ražením. Tvarově odkazuje na klasické keramické střešní tašky, které doplňuje vrchní vrstva kameniva. Vysoce estetický produkt s rafinovanou strukturou. BLIZZARD je neodmyslitelným prvkem moderní střešní krajiny.
Blizzard má 6 hlubokých prolisů a je k dispozici v různých barvách, které budou fungovat nejen v nové výstavbě, ale také na střechách tradičnějších budov. Elegantní optiku střešní plochy, připomínající typické keramické střechy, lze pokládat s minimálním sklonem střechy 14°.
Nezapomínáme na praktickou stránku - vše pro usnadnění práce pokrývače. Střešní krytina s kamenným posypem BLIZZARD umožňuje extrémně rychlou a snadnou montáž. Pravidelný vzor umožňuje při pokládce použití optimálního počtu plechů s malým odpadem.

Technické parametry
Celková šířka ~1196 mm
Skutečná šířka pokrytí 1141 mm
Tloušťka oceli + AZ 150 min. 0,42 mm
Výška stupně - skoku krytiny 35 mm
Hmotnost tabule ~3 kg
Hloubka profilu 21 mm
Délka modulu 370 mm
Délka plechu 430 mm
Počet modulů na m2 2,37 kusů/m
1 paleta=300ks=126,58m2

* Technologie tisku neumožňuje přesnou reprodukci barevných nátěrů, proto jsou zobrazeny barvy pouze pro ilustraci a mohou se lišit od skutečných barev.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: